Maakond: Eesti
Kanuu.ee
75501 Üksnurme, Harjumaa Eesti
+372 55 48 162
info@kanuu.ee
Kirjeldus

OÜ Kanuumatkad suudab korraga pakkuda kanuuelamusi ja meelelahutust kuni 150le inimesele. Meie töö ja hobi ei piirdu aga vaid kanuusõiduga ja nii korraldame üritusi alates veinikoolitusest lõpetades langevarjuhüpetega. Äärmuste vahele mahuvad parvematkad, rafting (mida pakkusime klientidele esimestena Eestis), loodusmatkad, džiibisafarid, geopeitus, kaljuronimine, suusareisid Slovakkiasse, firmade suvepäevad jpm.

 

Tänu erinevatele tegevusvaldkondadele omame mitmekülgset varustust ning pakume renditeenust teistele matkakorraldajatele ja koostööpartneritele. Oleme korraldanud Kanuunot ning andnud panuse Hansapank XDREAMil.

On tore, et meie teenuseid kasutavad nii pere- ja sõpruskonnad kui firmad ja suurkorporatsioonid. Tänu sellele oleme omandanud väärtusliku kogemustepagasi väike- ja suurürituste korraldamisel. Järjest sagedamini ütlevad kliendid: “Korraldage meile midagi huvitavat, te ju teate ise kõige paremini, mis meile meeldib.” Et latt on kõrgele seatud, tuleb iga aasta pakkuda midagi täiesti uut, mis paneb leiutama, investeerima ja uusi põnevaid paiku otsima ja annab tegemistele uut hoogu.

See ongi Kanuumatkade põhimõte – olla alati huvitav, nii klientidele kui iseendale.

Kanuu.ee Kanuu.ee Kanuu.ee Kanuu.ee Kanuu.ee Kanuu.ee

Asukoht kaardil
Päringu saatmiseks logi sisse või registreeru kasutajaks!