Kategooria: Majutus
Maakond: Harjumaa
SafariPark Hotell
Trapi 3 Männiku, Harjumaa Eesti
+372 654 0044
Hotell
Kirjeldus

SafariPark ei ole üksnes öömaja. Meid ümbritsevas männimetsas ja liivaluidetel on palju võimalusi aktiivsele külalisele, eriti ekstreemspordi harrastajatele. Saku vald on kuulutanud lähikonnas paikneva maastiku puhke- ja virgestusalaks.

Meie naabruses on kaks lasketiiru – Männiku jahilasketiir ja Kaitseliidu Lasketiir, kus huvilistel on võimalik proovida nii kätt kui silma laskeradadel. Meiega ühe õue peal paiknev Männiku Safarikeskus pakub rohkelt võimalusi adrenaliini kogumiseks ATV-safaritel. On võimalik tegeleda vibulaskmisega ja proovida ära hõljukisõit Männiku kärjäärijärvel või ette võtta lihtsalt jalutuskäik metsa või järvede äärde. Läheduses asub ka Saku motokrossirada, kus on võimalus jälgida julgete meeste kihutamist.

Teretulnud on  koeraomanikest külalised. Majutushoonet ümbritsevas metsas on rohkesti jalutusruumi nii neljajalgsetele sõpradele kui nende omanikele. Päikeseküllane Valdeku tehisjärv oma kõrgete liivakallastega pakub aga võimalust jahutavaks supluseks kuumal suvepäeval või põnevaks vastlasõiduks talvisel ajal.

Tallinna lähedal - Männiku külas Saku vallas Valdeku järve kaldal.

 SOODSAD HINNAD!

- ÕDUS ÖÖMAJA EEMAL LINNAKÄRAST
- MUGAV AUTOGA TULIJATELE - TASUTA PARKIMINE
- UUS SAUN!
- PARADIIS KOERTELE JA NENDE OMANIKELE
- MÄNNIMETS JA LIIVAJÄRV
- ATV-MATKAD, LASKETIIR, VIBU, HÕLJUKID.

SafariPark Hotell SafariPark Hotell SafariPark Hotell SafariPark Hotell SafariPark Hotell

Asukoht kaardil
Fännid
safaripark
Viimati hindas
elamus
28.7.2011
safaripark
8.4.2011
Vaata hindamisi (2) | Keskmine 3
Päringu saatmiseks logi sisse või registreeru kasutajaks!