Maakond: Eesti
-Firmaelamus-
Harjumaa Eesti
(+372) 56496218
Kirjeldus

Meie missioon on pakkuda teile parimat elamust. Meie teenuste valik sobib kõikidele firmapidudele ja üritustele, kuna läheneme igale sündmusele, seltskonnale ja kollektiivile individuaalselt.

50/50 Lõbus&hariv elamus
Põnevad meeskonnamängud annavad kõikidele osalejatele võimaluse koguda uusi teadmiseid ning neid koheselt praktiliselt rakendada. Kõik meie meeskonnamängud on ühteaegu harivad ja lõbusad ning teevad teie ettevõtte üritusest meeldejääva elamuse. Selgitame välja individuaalsed ning meeskondlikud nõrkused ja muudame need tugevusteks.
http://www.firmaelamus.ee/koolitused/

100% Humoorikas elamus
Tegemist on humoorika etendusega, mis võtab põhjalikult kokku kõige jaburamad ja naljakamad situatsioonid, kuhu üks Eestis elav inimene võib igapäevaselt sattuda. Vaatajate ette tuuakse palju naljakaid karaktereid erinevatest elu- ja töövaldkondadest ning jutustatakse palju lõbusaid ja huumoriga vürtsitatud lugusid.
http://www.firmaelamus.ee/firmapidu/

Kuidas tellida firmaelamust enda üritusele?
See on väga lihtne. Kirjutage aadressil info@firmaelamus.ee . Kirjas märkige kindlasti soovitud kuupäev ja orienteeruv kellaaeg. Teiega võetakse ühendust juba samal päeval. Vajadusel lepitakse kokku elamuse eelne kohtumine, et väljaselgitada võimalikud individuaalsed soovid.
Lisainfo:
http://www.firmaelamus.ee/uritused/

Märksõnaga „ Kingime elamuse“ kõik Firmaelamus poolt pakutavad elamused -50% soodsamad. Pakkumine aegub 23.12.2016 ning elamus on võimalik tellida kuni 20.06.2017.


Asukoht kaardil
Päringu saatmiseks logi sisse või registreeru kasutajaks!