Maakond: Eesti
Veematkad.ee
Peterburi tee 46 Tallinn, Harjumaa Eesti
511 0253
Kirjeldus

OÜ Veematkad on loodud 1999. aastal. Meie ettevõtte kontor asub küll Tallinnas, aga seiklusüritusi korraldame kõikjal üle Eesti. Kõik motoriseeritud safarid ja seiklusmängud toimuvad Nelijärve ja Aegviidu ümbruses. Meie matkaparved ja Parvemaja asub aga Emajõel, Tartumaal.
Jõelaev „Lonny” teeb oma reise aga Taevaskojas, Põlvamaal.


Kui me firma lõime, siis oli plaanis tegeleda vaid kanuumatkadega ja sellest ka ettevõtte nimi. Aastatega oleme aga oma tegevusalasid oluliselt laiendanud ja praeguseks on meist saanud üks kõige laiema tootevalikuga seiklusturismiettevõtte Eestis.
Viimastel aastatel on meie peamisteks klientideks Eesti ettevõtted. Oleme neile korraldanud nii suvepäevi, meeskonnatöö treeninguid, jõulupidusid kui ka kliendipäevi.


Enamus meie seikluslikematest toodetest sobivad 10- kuni 40-inimeselistele seltskondadele. Sellega katame ära väiksemate ettevõtete ja suuremate ettevõtete „kontori” poole vajadused. Selles suuruses seltskondadele sobivad suurepäraselt kõik meie safarid, seiklusmängud maasturitel ja ka parvematkad Emajõel.
Samas saame hakkama ka oluliselt suuremate seltskondadega. Seniseks rekordiks on 800 osalejaga suvepäevad aastal 2008 Käärikul. Neid 100 – 300 osalejaga üritusi oleme teinud aga päris palju. Meie peamiseks trumbiks suuremate ürituste korraldamisel on see, et aastatega on meil välja kujunenud aukartust äratavas koguses erinevaid, väga põnevaid ja originaalseid ning erinevateks aastaaegadeks sobivaid seiklus- ja meeskonnamänge.


Suudame korraga pakkuda aktiivset ja vaheldusrikast tegevust kuni 400 inimesele.
Meie mängude üheks ja kindlaks läbivaks jooneks on see, et need ei ole füüsiliselt rasked. Osalejate füüsilised võimed ja vanus on väga erinevad ja sellega seoses ei tohi keegi ennast halvasti tunda. Füüsilise jõu ja vastupidavuse asemel saavad määravaks kambavaim, leidlikkus ja huumorimeel.


Lisaks päevaste aktiviteetidele saame suurepäraselt hakkama ka kogu muu osaga ürituse korraldamisel. Olgu selleks siis sobiva puhkekeskuse leidmine, läbirääkimised toitlustaja, ansamblite või DJdega. Seega - küsige julgesti!

Veematkad OÜ Veematkad OÜ Veematkad OÜ Veematkad OÜ Veematkad OÜ Veematkad OÜ Veematkad OÜ

Asukoht kaardil
Videod
Kommentaare: 0 - vaadatud: 1396
Kommentaare: 0 - vaadatud: 2126
Päringu saatmiseks logi sisse või registreeru kasutajaks!