Maakond: Hiiumaa
Paap Kõlari Safarikeskus
Ristna, Hiiumaa Eesti
562 51015
Kirjeldus

Paap Kõlari Safarikeskused said ametliku alguse 1987 aastal kui loodi Surfikeskus Pirita randa ja Harku järve äärde. Sellest kooperatiivide algusajast alates, kui laenutati nelja purjelauda ja surfikursus maksis 6 rubla, on toimunud nähtav ja tuntav areng mille peamiseks eelduseks ei ole olnud üksnes inventari

suurenev valik ja uute harrastuste juurdevõtmine, vaid eelkõige praktika ja kogemused, ilma milleta ei oleks edukas tegutsemine ekstreemaladel mõeldav.

Tegevuskohad ja kliendid.

Tänaseks on tegevus koondunud põhiliselt kahte kohta sõltuvalt hooajast, Suvel Hiiumaale, Ristna Surfparadiisi ja talvel Otepääle, Väike-Munamäe alla.

Kui algaastatel oli valdav osa klientuurist üksikud juhukliendid, siis nüüd on domineerivaks grupid, enamasti edukad ettevõtted ja firmad kelle juhtkond on avastanud uue ja huvitava mooduse oma firma töötajate motiveerimiseks, premeerimiseks ja kokkutulekute ning spordipäevade korraldamiseks. Taibukamad firmajuhid külastavad meid mitu korda hooaja jooksul, tuues kord kaasa personali, kord aga klientuuri ja võivad kindlad olla, et tehtud kulutused end kuhjaga ära tasuvad.

Tulevik.

Maismaa ja rannalõbudest oleme liikunud sügavale vee alla ja üles
taevasse. Seal ongi palju tegemist, näiteks Flysurfing (tuulelohe abil surffamine), “paramotoring” (motoriseeritud paraplaan) aga ka maismaa (parakarting), vee (hovercraft-hõljuk) ja allveesõidukite vallas tuleb kogu aeg uusi üllatusi. Seega toimub pidev laienemine ning tulevik on jätkuvalt põnev.

Hoiatus!
Osalemine Paap Kõlari Safarikeskuste seiklusüritustel võib tekitada positiivset sõltuvust, mõjutada või muuta kas ajutiselt või püsivalt osalejate ellusuhtumist ning jätta unustamatu jälje kogu eluks!

Paap Kõlari Safarikeskus Paap Kõlari Safarikeskus Paap Kõlari Safarikeskus Paap Kõlari Safarikeskus

Asukoht kaardil
Päringu saatmiseks logi sisse või registreeru kasutajaks!